Reklamné bannery a flash bannery

Patria medzi grafické formáty internetovej reklamy. Viac čítajte v sekcii grafika.

Reklamy na facebooku / PPC reklama

Facebook okrem tvorby sociálnej siete ponúka na predaj aj reklamný priestor. Systém reklamy PPC (platíte za klik) zobrazuje reklamy na pravej strane základnej facebook stránky. Reklama obsahuje nadpis, obrázok a krátky text. Aj do týchto reklám pretavuje facebook svoju základnú sociálnu myšlienku, a tak k reklamám zobrazuje osobné odporúčania priateľov, ich aktivity a pod.

Tento systém "sociálnej reklamy" je v súčasnosti považovaný za najvýhodnejšiu formu reklamy na internete. Okrem toho poskytuje facebook aj značný rozsah štatistiky k reklamám, možnosti zacielenia reklamy, voľbu ceny za klik, nastavenie denného rozpočtu a mnoho iného. Každý si nastaví reklamnú kampaň podľa vlastných možností a cieľov. Je to vhodé riešenie aj pre nízkorozpočtové projekty, keďže denný limit na reklamu je minimálne 1€ (počet dní reklamnej kampane si môžete zvoliť sami). Samozrejmosťou je presmerovanie reklamy podľa potreby na FB stránku alebo na externú web stránku.

Je to skutočne vaša príležitosť! Za pár hodín môžete získať desiatky fanúšikov.

 

Cena vedenia reklamnej kampane sa odvíja od jej rozsiahlosti.

Využite moje skúsenosti a objednajte si profesionálne vedenie reklamnej kampane.

Google reklamy / PPC reklama

Pracuje na podobnom princípe ako facebook reklama, avšak využíva namiesto profilu návštevníkov kľúčové slová, ktoré návštevníci vyhľadávajú. Google umožňuje reklamy na pravej strane stránky s výsledkami vyhľadávania, a najúspešnejšie reklamy sa zobrazia ako prvé v poradí výsledkov vo zvýraznenej podobe. Google tiež poskytuje systém merania a analýzy štatistík a iné nástroje na optimalizáciu reklamných kampaní. Vedenie reklamnej kampane na GoogleAdwords je zložitejšie o potrebu vyhodnocovania kľúčových slov a ich výkonnosti a následná optimalizácia reklám. Vyžaduje si to dostatočný prieskum konkurencie pri konkrétnych kľúčových slovách, analýzu a optimalizáciu kľúčových slov, návrh kvalitných reklamných textov ako aj správne zacielenie reklám.

 

V prípade, že máte otázky, alebo vás zaujíma cenová kalkulácia, neváhajte ma kontaktovať