Tvorba web stránky

Vytvorím pre vás web stránku cez moderný publikačný systém s ktorým zvládnete editáciu vašich stránok kedykoľvek to budete v budúcnosti potrebovať. Publikačný systém pracuje na princípe intuitívneho ovládania, prácu s ním zvládne každý kto dokáže používať napr. Word.

Prečo publikačný systém?

Pretože šetrí vaše peniaze. Prečo vymýšľať vymyslené a platiť zbytočne viac? Navyše využitie overeného publikačného systému zaručuje kvalitný zdrojový kód a kompatibilitu s najpoužívanejšími internetovými prehliadačmi. Zároveň poskytuje automatickú podporu pre SEO, generovanie pekných URL a mapu stránok. Všetko tak ako majú radi roboty vyhľadávačov. Tvorba web stránok tak môže byť skutočne efektívna a cenovo dostupná.

Web stránka a originalita

Publikačný systém poskytuje síce na výber mnoho predpripravených profesionálnych šablón v rôznych obmenách umiestnenia prvkov web stránky, farebných mutáciách a pod.  Veľkou výhodou však je, že publikačný systém, ktorý používam umožňuje aj úravu šablón. Možeme teda vdýchnuť vašej web stránke vašu originálnu pečať grafickým dizajnom. Toto riešenie je najefektívnejšou cestou k vlastnému originálnemu webu za rozumnú cenu. Žiadna cena navyše za programovanie niečoho, čo už dávno existuje!

+ Moderné a užitočné moduly

Mať na web stránke blog, novinky, katalóg produktov, eshop, fotogalériu, diskusné fórum, RSS, ankety... žiaden problém. Všetko plne kompatibilné a funkčné :-). Tiež je možné časť webu sprístupniť návštevníkom iba po zadaní hesla alebo tvorba viacjazyčných webov. Systém automaticky vytvára špeciálnu verziu web stránok pre mobilné telefóny a prenosné zariadenia (opať úspora programátorskej práce). Využitie týchto modulov si vyžaduje webhosting u prevádzkovateľa. Informujte sa o podrobnostiach.

Aká je teda cena?

Moja cena vás skutočne poteší. Vytvorenie jednoduchej web stránky (s najviac 5-timi podstránkami), grafická úprava šablóny, naplnenie dodanými textami  vás môže stáť cca 100€. Nezabúdajte však na to, že každá web stránka potrebuje svoju doménu a web hosting, ktoré nie sú v cene tvorby www. V prípade, že potrebujete zabezpečiť aj tieto služby internetu, pomôžem vám vhodne si vybrať. Každý projekt je individuálny, preto si vyžiadajte cenovú ponuku.

V cene web stránky:

- analýza a optimalizácia kľúčových slov (vzhľadom na relevantnosť, kvantitu vyhľadávania, konkurenciu a pod.)

SEO optimalizácia dodaných textov

 

Doplnkové služby pre web stránky:

- pravidelná aktualizácia a správa vašej webky

- vytvorenie novej domény a webhstingu

- úprava fotografií pred publikovaním

- tvorba ilustračných obrázkov

- tvorba nových článkov, obsahu

- propagácia webu

- registrácia do katalógov

- SEO optimalizácia

- podľa vašich potrieb a dohody

 Informujte sa o podrobnostiach.