Vizuálne spracovanie vášho posolstva v podobe reklamnej grafiky (leták, banner, brožúra...) vzbudí u potenciálneho klienta väčšiu pozornosť ako samotne použitý text. Tina štúdio poskytuje grafické služby - akoby pre vás pracoval externý grafik. Grafické návrhy budú vypracované na základe vašich zadaní, predstáv, požiadaviek a následne grafiky doladíme do konečnej podoby.  Je však dobré vychádzať z odporúčaní pre grafické reklamy, ktoré sú overené praxou.

V rámci grafickej úravy dokumentov môžete získať moderné a pútavé katalógy, cenové ponuky, reklamné letáky, ponukové menu, a ďalšie graficky upravené dokumenty. ...Vytvoríme pre vás logo, produktový logotyp, grafické prvky, reklamné bannery, marketingové obrázky ... získate rôzne  elektronické formáty, ktoré môžete ďalej využívať pri následných marketingových a reklamných projektoch.

 

Bohaté portfólio našich grafických prác nájdete na pintereste.

 

Neváhajte si vyžiadať cenovú ponuku. Verím, že vás príjemne prekvapí.

Flash bannery, reklamné bannery

Patria medzi štandardné formáty grafickej internetovej reklamy, ktoré poskytujú alebo nemusia poskytovať animované efekty. Moderné sú flash bannery - ich veľkou výhodou je, že maximalizujú poskytovaný priestor pre vaše marketingové posolstvá. Teda na plochu banneru napríklad 300x300px dáte vo formáte flash banneru viac obsahu (reklamný text, grafický obrázok) ako na statický banner. Ďalšou nemenej dôležitou výhodou je, že vďaka animovaným efektom pôsobia dynamicky a majú potenciál hneď zaujať návštevníka webovej lokácie, kde je umiestnený.

Ich relatívnou nevýhodou je, že spomaľujú načítavanie web stránok na ktorých sú umiestnené. Preto prevádzkovatelia buď nepodporujú tieto formáty (preferujú pohyblivé animácie v gif formáte) alebo určujú maximálnu veľkosť súboru. Týmto spôsobom vás do určitej miery limitujú, avšak pri vhodnom a dôkladnom návrhu reklamného banneru to ani nemusíte zaregistrovať.

Potrebujete reklamný banner? Dodajte mi podrobnejšie špecifikácie a získajte vašu cenovú kalkuláciu.

Grafika pre sociálne siete - facebook, pinterest...

Má svoje špecifiká. Zobrazuje sa v malom rozlíšení (malá veľkosť) čomu treba prispôsobiť obsah. Veľké texty, málo detailov ktoré by aj tak nebolo vidno v zmenšenom náhľade. Mali by to byt skôr krátke posolstvá, ktoré vizualizujú hlavnú myšlienku statusu, článku a pod. Ale prečo sa vlastne venovať grafike na facebooku? Čítajte viac...

 Napíšte mi o vašich potrebách a ja vám zašlem cenovú ponuku grafických služieb. Spolu nájdeme pre vás ideálne riešenia.

Príklady mojej práce

1 | 2 | 3 | 4 >>