Produktová fotografia

 

Zabezpečíme profesionálne fotografovanie produktov pre reklamné a marketingové účely. Typ fotografií vyberieme podľa zámeru využitia (možnosť close-up teda blízky záber, alebo až macrofotografia pre zvýraznenie dôležitých detailov), upravím a dodám v ihneď použiteľnej podobe. Nafotografované produkty je možné "vystrihnúť" z fotografie a môžete používať grafiku produktu kdekoľvek a akokoľvek budete v budúcnosti potrebovať.

 

Veľmi obľúbené su i štylizované fotografie produktov, ktoré sú následne využívané ako ilustračný materiál k PR článkom, kúpeným blogovým článkom, na stránkach facebooku a podobne.

 

 Portfó lio produktových fotografií nájdete na facebooku.

Fotogaléria: produktová fotografia

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Fotografovanie portrétov

Dnes už môže byť portrétne fotografovanie pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým! Priamo u vás doma, alebo na vašich najobľúbenejších miestach. Môžeme tak fotografiám vdýchnuť kúsok vášho skutočného sveta, domova, záľub. Neformálne portréty uchovajú reálnejšie spomienky, uvoľnenejšie úsmevy a prirodzene zachytené chvíle pohody pri fotení.

 

Rada využívam pri fotení aj rekvizity, najlepšie osobné, obľúbené predmety s ktorými je fotogafovaná osoba zžitá. :-)

Fotografovanie portrétov nikdy nebolo tak neformálne ako môže byť dnes!

 

 

Ani milovníci klasických ateliérových fotiek s "čistým" pozadím a formálnejšou pózou si nemusia zúfať. Prenosné fotoštúdio je naporúdzi a vyčarí fotoateliér kdekoľvek je kúsok miesta :). So zábermi sa dá čarovať. Aj váš gauč s bielou plachtou môže poslúžiť ako skvelé miesto na čisté portrétne fotografie.

 

Dohodnite si svoj termín fotografovania už teraz, kým vás niekto nepredbehne :-)

 

Bohaté portfólio nájdete v mojich galériách na facebooku.